Opinie
Fachowo rzetelni terminowi elastyczni cenowo
konrad   

Jedyna firma która nas nie zawiodła z pośród wielu z którymi współpracowaliśmy! Pełen profesjonalizm, od początku do końca. Zero problemów na każdym z etapów realizacji, świetny kontakt, kompetencja pracowników, terminowy i bezbolesny montaż. Jedyna firma na Polskim rynku dla której klient jest najważniejszy!
Bez wahania polecam każdemu współpracę z Systemami Kominkowymi Waligóra.
Mariola i Robert   

Firma jest rzetelna, obsługa na wysokim poziomie, jakość świetna
Edyta Mazur   

Następny kominek jaki będę kupował będzie od WALIGÓRY. Polecam.
Piotr Kusiak   

Serdecznie polecam firmę Systemy Kominkowe Waligóra. Firma wykonywała u nas kominek i blaty kamienne i inne wykończenia w kamieniu. Firmę cechuje bardzo duża fachowość, wysoka jakość usług za przystępną cenę. Z całą odpowiedzialnością jeszcze raz polecam.
Łukasz Straś   

profesjonalni słowni i rzeczowi,
Piotr   

Graficzna wizualizacja zamówienia, szybki, kompleksowy i terminowy montaż kominka z płaszczem wodnym, gorąco polecam Zbyszek Kazanowski z Nowego Brzeska.
Zbigniew Kazanowski   

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z firmą Pana Waligóry. Dobre i fachowe doradztwo techniczne z prezentacją różnych rozwiązań ich zalet i ograniczeń. Projekt kominka był idealnie dostosowany do charakteru wnętrza i moich oczekiwań. Realizacja zgodnie z terminem . Kominek wraz z wkładem sprawują się bardzo dobrze ku uciesze całej rodziny.
Dziękuje firmie i polecam.
Marek Dolina   

Najlepsza firma w okolicy. Korzystałam z usług dwa razy.Profesjonalizm, doświadczenie, bardzo miła, rzetelna i fachowa obsługa. Polecam.
jola   

Bardzo dobra jakość oferowanych produktów. szeroki asortyment. Świetna i fachowa obsługa. Bardzo miła kadra pracownicza i właścicielska. Pełen profesjonalizm. Polecam gorąco.
Beata Kędzior   

Wszystko sprawnie i na czas